Referencje

"Dzień Ślubu. Jedyny taki. Jeden z najważniejszych dni w życiu każdej Młodej Pary. Pełen magicznych momentów, które trzeba uchwycić tak, aby móc po latach z radością do nich wrócić. Takie właśnie "magiczne" zdjęcia otrzymaliśmy od Krzyśka - fotografa idealnego, sympatycznego, profesjonalnego.
Po wizycie na stronie internetowej Krzyśka, wiedzieliśmy, że tylko On może stworzyć jedyne w swoim rodzaju ślubne zdjęcia, uchwycić każdy szczegół, drobiazg, atmosferę. Jest w nich "to coś" co przyciąga wzrok, wywołuje uśmiech, radość oraz wzruszenie. Rodzina, znajomi są równie mocno zachwyceni, jakością, wykonaniem, charakterem zdjęć jak My. Śmiało polecamy Krzyśka wszystkim tym, którzy chcą, aby nie tylko Dzień Ślubu był wyjątkowy, ale także zdjęcia. Usługa wykonana na najwyższym poziomie. Po prostu: Nie ma lepszego, od Matysiaka Naszego!
Wielkie dzięki Krzysiek za uwiecznienie najważniejszych chwil w tak piękny sposób."
Monika i Kuba, Dopiewo

"Pan Krzysztof jest bardzo sympatycznym fotografem, fajnie podpowiada Młodym, bez problemu dostosowuje się też do próśb i wskazówek. Zdjęcia są piękne - "łapią chwilę", są dobrze wykadrowane, wyostrzone, a przy tym naturalne i nieprzekombinowane, a obecnie trudno jest znaleźć fotografa, który potrafi to wszystko połączyć. Zdjęcia dostaliśmy błyskawicznie. Dziękujemy za współpracę i polecamy."
Agnieszka i Grzegorz, Poznań


Bardzo dziękujemy za zdjęcia. Bardzo nam się podobają - w szczególności sposób, w jaki fotografowałeś kościół. Wydaje się on przy tym jakichś monstrualnych rozmiarów. Zdjęcia z wesela też nam się bardzo podobają - o takie zdjęcia nam właśnie chodziło. Wypełniłeś swoje zadanie z nawiązką. Pozdrowienia i powodzenia w dalszej pracy.
Cecylia i Mariusz, Międzyrzecz

"Jedno wesele to zdecydowanie za mało! Gdybym mogła jeszcze raz zorganizować nasze, zrobiłabym z niego trzy osobne wesela. Jedyne czego bym nie zmieniła - może poza mężem ;) - to Krzysiek - fotograf idealny. Pięknie uchwycił najlepsze momenty, był wszędzie, ale pozostał niewidzialny. W każdym momencie wiedział co robić i gdzie się znaleźć. A efekt? Oceńcie sami. Już go poleciliśmy naszym znajomym i będziemy polecać dalej."
Asia i Darek, Szczecin


 
"Nasza uroczystość z pewnością pozostanie dla nas niezapomnianym przeżyciem. Nie tylko za sprawą okoliczności, które były jej powodem, ale również dzięki osobie fotografa - Pana Krzysia Matysiaka, dzięki któremu te szczególne chwile pozostaną nam na zawsze w pamięci. Osoba fotografa była dla nas tym bardziej ważna, iż nie mieliśmy kamerzysty, a więc uwiecznienie tego wyjątkowego wydarzenia na fotografiach pełniło dla nas kluczową rolę.
Pan Krzysztof podczas całej uroczystości od początku aż do ostatniej minuty zachowywał się niczym „wzorowy” gość. Dzięki jego otwartości, mimo, iż tak naprawdę osoba fotografa jest osobą obcą na przyjęciu, czuliśmy się bardzo swobodnie. Pan fotograf niczym Szpieg z Krainy Dreszczowców pojawiał się i znikał wychwytując i uwieczniając na kliszy najważniejsze momenty naszego ślubu. Przepiękne zdjęcia ślubne pozwalają nam powrócić do tamtych dni i z łatwością odtworzyć ich atmosferę. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pana fotografa, zdjęcia stanowią wspaniałą pamiątkę nie tylko dla nas (czyli Pary Młodej), ale również dla naszych gości uwiecznionych w najróżniejszych sytuacjach, pozach i z najróżniejszymi minami :) Uroczy album, który otrzymaliśmy po zaślubinach jest dla nas najlepszym prezentem, jaki moglibyśmy sobie sprawić. Z pewnością nie zamienilibyśmy tego fotografa na żadnego innego. DZIĘKUJEMY KRZYSIU!!!" 
Julia i Marcin, Poznań


 
"Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy aby nasza sesja ślubna była zupełnie inna od wszystkich, które już widzieliśmy, ciekawa i nieszablonowa. No i wiedzieliśmy kto ma ją zrobić ;) Wybór mógł być tylko jeden - Krzysztof! Po kilku spotkaniach padł szalony pomysł zrobienia komiksu... Nie mieliśmy pojęcia jak Krzysiek wyobraża sobie jego realizację, jednak jego niesłabnący zapał szybko nam się udzielił. Zabawa była fantastyczna, a efekt... zwalił nas z nóg! To było dużo więcej niż mogliśmy się spodziewać! Aby tradycji stało się zadość odbyliśmy jeszcze poranną wyprawę w galowych strojach na wieżę Quistorpa - po kilka romantycznych fotek dla rodziny. Więc jeśli ktoś poszukuje fotografa, któremu w pełni można powierzyć uwiecznianie tak ważnego dnia jak Dzień Ślubu, to z pełnym przekonaniem polecamy oddanie się w ręce Krzysztofa Matysiaka!"
Groźni Państwo Łukasiewicz, Szczecin
“Pierwszy raz zdjęcia zrobione przez Krzyśka zobaczyliśmy u Justyny i Maćka. Zarówno ich gangsterska sesja, jak i ta na pustyni zrobiła na nas ogromne wrażenie, a w zdjęciach widać było profesjonalne oko Krzyśka. Na swój ślub rok później nie szukaliśmy nikogo innego. Była jedna opcja - tylko i wyłącznie Krzysiek Matysiak. Pogoda w dniu naszego ślubu nie była tą wymarzoną pogodą, bo deszcz padał niemiłosiernie, ale na zdjęciach na dworze tego nie widać praktycznie wcale... co tu dużo mówić - Krzysiek to czarodziej :) Na sesję nie mieliśmy pomysłu, więc zdaliśmy się na Krzyśka i to było to! W ostatniej chwili zdecydowaliśmy się też na album - foto książkę, w którym zdjęcia zrobione przez tak profesjonalnego fotografa wyglądają nieziemsko! Albumy trafiły w ręce rodziców, którzy są zachwyceni, tak samo, jak wszyscy znajomi, którzy oglądają nasz album. Współpraca z Krzyśkiem to sama przyjemność, a efekt jego pracy jest po prostu rewelacyjny. Tym wszystkim, którzy jeszcze są niezdecydowani polecamy Krzyśka, bo to strzał w dziesiątkę!”
Małgosia i Krzysiek, Kamień Pomorski
„Nad wyborem fotografa na nasz ślub nie zastanawialiśmy się ani chwili. Od początku chcieliśmy aby to Krzysiek towarzyszył nam w tym wyjatkowym dniu. Dlaczego? Może dlatego że znamy sie nie od dziś; może dlatego że jego zdjęcia są niepowtarzalne; może dlatego że zaraża innych swoim profesjonalizmem i poczuciem humoru? Tak z pewnością dlatego wybraliśmy właśnie Ciebie i na pewno polecimy Cię naszym znajomym - wystarczy powiedzieć: Krzysztof Matysiak... i wszystko jasne.”
Ewelina i Paweł, Kraków
„Fotografa na dzień ślubu wybieraliśmy bardzo starannie oglądając strony internetowe różnych firm. Zdjęcia na stronie Krzyśka zwróciły naszą uwagę swoim ciepłem i profesjonalizmem. Takie też zdjęcia otrzymaliśmy po ślubie i jesteśmy bardzo dumni mogąc pokazywać je naszej rodzinie i przyjaciołom. Bardzo nam się podobało indywidualne podejście Krzysia do naszych oczekiwań, w szczególności do niecodziennej sesji plenerowej, podczas której wczuł się w jej klimat, a wszystko odbywało się w formie dobrej zabawy. Serdecznie polecamy.”
Justyna i Maciek, Szczecin
„Chcieliśmy podziękować za wspaniałą sesję fotograficzną i uwiecznienie naszego dnia ślubu. Za bardzo profesjonalne podejście do zawodu. Bardzo miłą współpracę w miłej atmosferze i zabawne podejście do sesji. Rodzina i znajomi są zachwyceni fotkami. Poza tym wyrazy szacunku, za wykonanie zdjęć z taką precyzją w tak ograniczonym czasie. Bo nie każdy jest w stanie w ciągu godziny w dniu ślubu wykonać tyle zdjęć, z których 95% jest udane i w pełni nadające się do albumu ślubnego.”
Kinga i Łukasz, Szczecin
„Ślub jest jedną z najważniejszych chwil w naszym życiu. W tak wielkim dla nas dniu chcieliśmy, aby wszystko wyszło idealnie, chcieliśmy uwiecznić każdy szczegół. Dzięki współpracy z Tobą udało nam się tego dokonać. Było nam naprawdę miło współpracować z Tobą. Stworzyłeś atmosferę, dzięki której po chwili przestaliśmy myśleć o tym, że ktoś nas obserwuje i zachowywaliśmy się całkiem swobodnie. Efektem tego, oraz Twojego talentu uchwycenia chwili, są wspaniale i niepowtarzalne zdjęcia, które zachwycają znajomych, a my sami często je oglądamy emocjami przenosząc się w ten cudowny dzień. Już polecaliśmy Ciebie naszym znajomym i nie znajomym i nadal będziemy to robili. Nasz kamerzysta również chwalił sobie współpracę z Tobą :)”
Nikola i Rafał, Szczecin
„W spodniach czy w sukience nad morzem czy w lesie rano czy wieczorem? Pomysłów na tę najważniejszą sesję fotograficzną w życiu możemy mieć wiele. Jednak tak naprawdę liczą się emocje. I te Krzysztof uwiecznił po mistrzowsku! Przekazane w bardzo piękny bezpretensjonalny sposób. Uśmiech, chwilę zadumy, nerwy i w końcu euforię po podjęciu tej właściwej decyzji. I została tylko fotografia... to bardzo wiele.”
Iza i Jurek, Szczecin
„Piękne chwile w życiu są rzadkie i ulotne, dlatego tak bardzo zależało nam aby zdjęcia z dnia ślubu powierzyć profesjonaliście. Ty Krzysiu posiadasz dar zatrzymywania pięknych wspomnień na dłużej o czym przekonujemy się oglądając nasze ślubne zdjęcia. Pozdrawiamy Cię i życzymy wielu sukcesów!”
Karolina i Tomek, Police