O mnie

Fotografią zainteresowałem się w 2002 roku, będąc na Bliskim Wschodzie z kontyngentem wojskowym ONZ. Tam zacząłem fotografować egzotyczne pejzaże i ludzi. Rok później, po powrocie do kraju kupiłem swój pierwszy poważny (jak na tamte czasy) aparat. Pracowałem wówczas w agencji reklamowej i zacząłem wykorzystywać swoje zdjęcia w publikacjach i reklamach. To postawiło poprzeczkę wysoko. Estetyka zdjęć musiała być doskonała.

W 2005 roku zacząłem pracę w Hot Magazine co wymusiło zmianę sprzętu na szybką lustrzankę Canona i jasną optykę. W reportażu nie ma żartów. Sytuacje zmieniają się szybko i większości ujęć nie można powtórzyć. Wtedy pojawiły się pierwsze zlecenia na śluby od znajomych.

Od tamtego czasu minęło już kilka lat. Moje doświadczenie wzrosło, sprzęt wymieniłem na profesjonalny i podszedłem do tematu na poważnie. Obecnie wiem czym są zdjęcia ślubne. Wybór fotografa na ślub to jedna z ważniejszych decyzji. Tak naprawdę po latach, z wesela zostaną tylko wspomnienia i zdjęcia. Ważne żeby były piękne.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Pracuję na aparatach:
Canon EOS 5D mark II, Canon EOS 40D (zapas)


Do tego szkiełka:

Zenitar 16mm f/2.8 Fish-eye, Canon 50mm f/1.4, Canon 16-35mm f/2.8 L, Canon 24-70mm f/2.8 L, Canon 70-200 f/2.8 L

oraz błyskadełka:
Speedlite 580 EX II, 2x Speedlite 430 EX II, 4x Pocket Wizard Plus II